RoleServers

RoleServes sieć serverów Counter-Strike

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

._____________.

  • Index
  •  » Skargi
  •  » Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

#1 2012-06-10 12:24:59

Chuck

Admin COD:MW

38757093
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 34
Punktów :   

Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Chuck (2012-06-10 14:23:02)

Offline

 

#2 2012-06-10 13:29:53

:.Stary Menel.:

Giermek

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Popiera Chucka bo grałem w tym samym momencie co on i bazzer.I widziałem Chuck nieczego niema bo grałem w tym samym momencie.A w ogóle B A Z Z E R ^_^ daje bana każdemu kto go zabiłe ze słabszych od razu mówł że mają wh i tp.Raz gdy go zabiłem mówił że mam chity i wh orzaz sh o to nieprawda.Teraz pytanie do Kamosa czy taka osoba powinna być adminem bo dlamnie nie.

Offline

 

#3 2012-06-10 13:31:15

:.Stary Menel.:

Giermek

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

A i jeszcze bym zapomniał zamiast przeskanować gracz od razu daje bana.

Offline

 

#4 2012-06-10 13:39:29

 domzal123

Lord

22352429
Call me!
Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Popieram Chucka ma racje on lata na Czitach i banuje za glupie upomnienie .

Offline

 

#5 2012-06-10 13:48:40

kamil

Swiniopas

Zarejestrowany: 2012-06-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

pisałem inny wątek ale nikt tam nie pisze dołaczam się do tego. jeśli wszyscy admini są tacy to ja dziękuje. mój kolega zaraz po wejsciu pierwszy raz został zbanowany przez niego bo za dużo graczy podobno było.

Offline

 

#6 2012-06-10 13:50:02

B A Z Z E R ^_^

Giermek

43439874
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 11
Punktów :   -4 

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Zacznijmy7 od tego ze nic nie mam .... jak gram to nie tak jak Chuck na aimie.... a Chuck to wszystko robi dlatego ze dostałem pierwszy admina , cały czas ma jakies wonty ze on powinien pierwszy admina dostac ... a te filmiko to terz mogłem zrobic tak jak on wejsc na moje konto i powiedziec komus zeby mi robił demko ... Wiec szkoda ze  Chuck az tak cie zazdrosc zzera ze nie mozesz tego zaakceptowac ze ktos od ciebie moze byc lepszy i (jak ty bys dostał szybciej odemnie admin to bym tak jak ty nie płaka... wiec sie ogarnij i nie zachowuj sie jak dziecko z 1 klasy podst. A i jak niby kogos slapuje to tylko dla tego ze sie zablokował albo zeby nie kampił ... tak jak ty to czasto robisz..w przejsciach  a to co na GG mi pisałes to Kamsosowi to wysłałem zeby znał prawde o tobie chciałes wojne to bedziesz ją mieć .... jak kogos tym co napisałem zraniłem to sory wielkie ale musiałem mu odpisac.... bo  szkoda takiego Aimera zeby kogos osądzał i robic podszywki Byłemu!(koledze na konto  i robic  demko) zachowałes sie jak Świnia bo nie umiałes tego pojąc ze ktos gra bez czitów lepiej od ciebie .... a ss tylko dlatego cie nie złapały bo masz duzo kondycji .... (widac na ostatnim ss jak daje pistolet w dół zeby  nie było widac aima...

Offline

 

#7 2012-06-10 14:08:55

Chuck

Admin COD:MW

38757093
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

owszem pisałem to na gg bo myślem że moge na ciebie liczyć. O mnie to świadczy tyle żę mi zależy. Daj mu to o  tobie to tyle świadczy żeś taki kolega. ja moge kłamać, ale wiele osób już nie. Owszem zależy mi na posadzie admina i dlatego cie prosiłem. dałem na dół myszke owszem ale to o niczym nie świadczy każdy może. A poza tym jak możesz mówić że ci wszedlem na konto słychać twój głos i ja gram obok ciebie to jak to możliwe ?? wyjaśnij ?? jestem w 2 miejscach naraz ?? teraz coś powiedz. W tym momencie mówie. nie miałem i nie będe używał botów. jestem zbanowany więc nie moge grać. Karde złożenie skargi na mnie przez bazzera wydaje mi się dziwne. od tego momentu do póki nie odwołam sie nie będe grał. Bazzer nie kłam bo śmiałeś sie z tego jak ci to pokazałem. i tu prośba do administracji. zróbcie hasła na nicki bo ja nie robie takich rzeczy. i jeszcze jedno naucz sie oddzielać sprawy osobiste od gry

Ostatnio edytowany przez Chuck (2012-06-10 14:11:26)

Offline

 

#8 2012-06-10 14:37:12

 domzal123

Lord

22352429
Call me!
Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

B A Z Z E R ^_^ kłamie grał na aim bocie i teraz sie wypiera . I dla twojego zrozumienia bazzer bylem wtedy na serwie i zostalem nie raz zabity na tej mapce przez Ściane dostawałem . I moge potwierdzic że to ty grałes bo gadałes przez mikro ze mną i chwaliłes sie rankingiem swoim w top15. Jest tam na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=tkgeDcCq … e=youtu.be napisane w lewym dolnym rogu PTB: Switching B A Z Z E R ^_^  with Domzal . to jest dowud że slyszałem cie na tym serwie i grałem na nim . Chuck nie ma żadnych czitów .

Ostatnio edytowany przez domzal123 (2012-06-10 16:34:24)

Offline

 

#9 2012-06-10 14:46:22

 iGL0CK

Admin COD:MW

8906300
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

bazzer na tym filmiku http://youtu.be/tkgeDcCqvsE bylo widac jak wlaczal micro wiec Ci co grali z nim wtedy na serwie powinni sie qypowiedziec czy to on czy podszywka


START GNIEZNO PANY, CZERWONO-CZARNE  SZATANY !

Offline

 

#10 2012-06-10 16:30:47

DagerDJ

Paź

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Popieram Chuck'a bo , sam w tedy gralem i dostawalem przez sciale od Bazzera i mam nawet o tym filmik
http://www.youtube.com/watch?v=tkgeDcCq … e=youtu.be

Offline

 

#11 2012-06-10 16:45:04

Anonymus123

Żołnierz

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Ej ej B A Z Z E R jak dal ci bana to chyba muial powod B A Z Z E R jest spx.. adm a banow sie nie daje bez powodow on zawsze upomina ale jak sie np nie wylancz WH albo jak sie nie wie czy ktos potajemn ie nie robi screenshotow (ja zrobilem Chuckowi) to sie tak ma B A Z Z E R jest naj adm na RoleServers 2 takiego adm nie znajdziecie

Offline

 

#12 2012-06-10 16:54:37

Chuck

Admin COD:MW

38757093
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

masz racje takiego nie znajdziecie. Nie był ocie przy tym. Był Menel jako świadek. A powód miał - zabiłem go kilka razy. Upominał mnie że go zabijam co runde zabiłem go znowu to mnie zbanował. Tak jest jak lata sie z głośnikiem i wszyscy cie widzą.

Ostatnio edytowany przez Chuck (2012-06-10 17:21:50)

Offline

 

#13 2012-06-10 16:58:24

Hs.

Giermek

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Popieram Chuck'a Ponieważ :
B A Z Z E R ^_^ Leci Na AimBocie I Na Innych Wspomagaczach
Szkoda Gadać Do Takiego Człowieka Bo On I Tak Nie Słucha Nikogo
Ja Jak Bym Był Na Miejscu Tego Kto Dał Admina B A Z Z E R O W I
To Bym Mu Go Odebrał Bo Dziecku Nie Należy Dawać Admina Bo Nawet
Za Głupie Upomnienie Na Serwerze Że Ma WallHacka Lub Aimbota .
Prosze O Rozpatrzenie Tej Srawy .                                                                   Z Podziękowaniami Hs.

Offline

 

#14 2012-06-10 19:34:04

B A Z Z E R ^_^

Giermek

43439874
Zarejestrowany: 2012-06-08
Posty: 11
Punktów :   -4 

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Anonymus nie trzeba mnie popieać  bo dobrze wiecie ze mam racje a ty Hs. miałes Wh widziałem to (dziwne gosc łacił po respie u TT na de_rats2002 a ty myszką za nim ... ) Nie lubicie mnie bo jestem dobrym adminem i Duzo gram i wszystko widze ....  daje bany ... moj najwiekszy ban to 120 minut i 1 permamentny bo nie chce zeby ktos z was czul sie urazony a ss daje tym którzy nie umieją grac bez Wh albo Aimów a ty Dager z Kad wy słyszycie jak tam nic nei słychac ..... Dager .. powtarzasz sie ..

Offline

 

#15 2012-06-11 06:01:26

Chuck

Admin COD:MW

38757093
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 34
Punktów :   

Re: Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Gdybyś był dobrym adminem nie byłoby tyle skarg. Każdego kto cie zabije podejżewasz o haki.Co ty jakić boss czy coś ?? przejdę do sedna sprawy
słuchajcie mam nowy filmik. Ten sam co poprzedni. lecz wskazuje onlistę osób które wtedy grały oraz ich przynależność do drużyn. Proszę kamsosa o rozpatrzenie wniosku na nowo z nowym materiałem. Oto link : http://www.youtube.com/watch?v=WWWgkLfyI0o
Byli tam :
Domzal, Yankes, Chuck, Stary menel , DagerDJ , Seven i Bazzer. Wszscy potwierdzają iż nie była to podszywaka i że używał botów. Proszę jeszcze sevena o opinię w tym wypadku, aby sprawa się wyjaśniła.
Teraz proźba do Kamsosa. Miałeś podobno problem że ct zabija ct. był to błąd na moim komputerze podczas nagrywania demka. Problem naprawiony, a demko nowe. Proszę cie o Swoją własną opinię w tej sprawie
Z poważaniem Chuck

Offline

 
  • Index
  •  » Skargi
  •  » Dostałem bana od B A Z Z E R A ^_^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDarmowe Pozycjonowanie Adwokaci zielona gora Przejażdżka Ferrari