RoleServers

RoleServes sieć serverów Counter-Strike

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

._____________.

#1 2012-07-06 13:51:25

Anonymus123

Żołnierz

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 17
Punktów :   

Poprawka nowych Klas.

Klasa:Terminator
Opis:Posiadasz 2 duchy oraz 2 rakiety.Posiadasz M4

..................................................................................................................................................................Klasa:ANKW
Opis: Posiadasz M4 oraz ak47.Jestes niewidzialny przez 10 sek.Niewidzialnosc uruchamiasz przyciskiem Q

..................................................................................................................................................................Klasa:Nakurwiator
Opis:Masz Scouta,AWP, ak47.

.................................................................................................................................................................Klasa:Pożytkowicz
Opis posiadasz Scouta,M4.Masz 2 duchy




                                                                                        Mam nadzieje ze przyjmiecie moje klasy

                                                                                                                                   Anonymus

Ostatnio edytowany przez Anonymus123 (2012-07-06 13:52:14)

Offline

 

#2 2012-07-06 14:54:20

 iGL0CK

Admin COD:MW

8906300
Call me!
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2012-03-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Poprawka nowych Klas.

2 duchy + 2 rakietki .. ? Nie podoba mi się to. nikt z tą klasą nie musiałby już w sumie wyciągać M4. A załóżmy że taki gość dostałby jeszcze wyposażenie wsparcia/zestaw szturmowca.. Mamy wtedy 4 rakietki + 2 duchy. No bez przesady. Do drugiego opisu trzeba (o ile dobrze myślę) wgrywać pluginy żeby cokolwiek odpalić przyciskiem Q, ale ogl druga klasa okej.


START GNIEZNO PANY, CZERWONO-CZARNE  SZATANY !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpoke gra forum pokoje w Dębkach