RoleServers

RoleServes sieć serverów Counter-Strike

Ogłoszenie

._____________.

#1 2012-06-04 19:23:15

Chuck

Admin COD:MW

38757093
Call me!
Zarejestrowany: 2012-05-06
Posty: 34
Punktów :   

Skarga na gracza Domzal

Przepraszam gracza domzal. była to podszywka na botach. sorki za kłopoty Chuck



Mój nick :Chuck
Nick gracza : Domzal
Powód : Pragnę złożyć skargę na gracza Domzal z powodu nadużywania swobody na serwerze podczas nieobecności Adminów. Używa on nagminnie chacków oraz czitów takich jak :
- aim
- wh
- sh
Mam jedynie dowód na używanie aim-a, lecz inni gracze mogą potwierdzić. W w.w. sprawie dołączam screena oto link :
http://img705.imageshack.us/img705/1180 … 111425.png
pragnę zauważyć, iż jest on wykonany w skali 8:20.
Odlegóść pomiędzy głową gracza a celownikiem jest 1 cm. przeliczając to w skali kursor znajduje się około 2,59 cm od celu. Każdy, nawet najprostszy rodzaj aim-a ma kwadrat o boku 8x8, więc mieści się ono w minimalnej granicy.
Chcę zwrócić uwagę także na krew, która jeszcze się nie rozlała. Studiując na naszym serwerze za pomocą prostego programu, zauważyłem, że AWP odskakuje dopiero po rozlaniu krwi, więc odrzut broni nastąpił chwilę później, co dodadkowo potwierdza moją tezę.
Ponadto nagminnie obraża graczy, co mogą potwierdzić takie osoby jak : indescradible, Ja oraz Chada pod nowym nickiem. szczerze nie pamiętam jaki to nick, ale jeśli to czytasz, poprzyj mnie. na tym pragnę zakończyć moje podanie oraz poprosić o szybkie rozpatrzenie.
PS: to co było na górze to formalność. Nie będę tolerował takich osób jak on i mam tego dość. Rzadko kiedy mam możliwość pograć na serwie z powodu braku czasu a takie osoby jak on nie dają pełnej satysfakcji z gry. Może uda ci się wybronić, lecz mówię nie popuszczę płazem takiego zachowania.
Z poważaniem Chuck (Adrian Grzesik )

Ostatnio edytowany przez Chuck (2012-06-10 13:50:36)

Offline

 

#2 2012-06-08 13:06:17

 domzal123

Lord

22352429
Call me!
Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 67
Punktów :   

Re: Skarga na gracza Domzal

Ja nie mam Aim-a jesli jakis admin bedzie na serwerze poprosze o skanowanie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.zolw-stepowy.pl zaproszenia-na-komunie-wzory.eu meble kuchenne na wymiar Kraków